Naše farma se nachází na nižších severních svazích pohoří Paarl a patří tak i do krásného regionu Paarl. Přírodní krása vinic tak nenuceně splývá s okolními horami. Zahrada skutečné vznešenosti obklopená horskými hřebeny viditelnými ve všech úhlech bez ohledu na to, kam se otočíte. Sídlící na úpatí svahů Voor Paardeberg, slavné hory Horses´ na severu, vzhlížející na Table Mountain na východě, rozkládá se vinice spokojeně na 20 hektarech, opírající se o unikátní klima údolí Windmeul, známé po celá století díky výrobě vynikajících vín.

Rose Garden je pod současným vedením od roku 2002 – Shalom Epstein je hlavním manažerem. Čtvrtá generace rodiny vinařů. Strávil většinu svého života v akademických oblastech, obchodu a prodává víno více než dvacet let. V současné době si plní svůj sen - bydlí v kouzelné zemi a vyrábí víno.

Chceme vyrábět exkluzivní vína pro obchodní trh, především pro prestižní restaurace, hotely a specializované prodejny alkohollických nápojů, stejně tak jako pro všechny milovníky vína. Naše vína jsou většinou plná, avšak ovocná, přátelská a jednoduchá k pití. Výrobou našich vín se nažíme se upozornit na unikátní kvalitu Jihoafrických půdních a klimatických podmínek, lidí a vinařského odkazu. Až ochutnáte naše víno, budete s námi souhlasit.