Vína Ridgebackhouse

Dům Ridgeback, původně starý farmářský dům, byl v roce 2008 přestavěn na čtyřhvězdičkový luxusní venkovský dům pro hosty s pěti pokoji.

Nachází se na 62 hektarové farmě, mezi našimi vinicemi a je domovem našich mnoha cenami oceněných vín. Leží v Severním Agter Paarl, 40 minut od Kapského města a 10 km od Paarl a Wellingtonem.

Dům Ridgeback je rodinný podnik, který vede Vanessa Cole. Vanessa, narozená v Malawi, dokončila své středoškolské vzdělání v Pietermaritzburgu, v Jihoafrické republice, a miluje cestování. Po dvou letech strávených v Austrálii, Dálném Východě, Evropě a USA se kvalifikovala jako IATA konzultant.

Po tom co pět let řídila cestovní kancelář v Malawi se opět vydala na cesty a jela do Irska, kde dokončila kurz na Ballymore Cookery School.

Ve vinařství vás uvítá Vanessa, dva Ridgebackové Chimani a Nyasa

Vína Ridgeback

Rhodéský Ridgeback, pocházející z Jihoafrické republiky, se prý vyvinul z loveckých psů domorodých nomádských kmenů. Plemeno Ridgeback, charakter a velikost sama, se odráží v našich červených vínech plného těla, které zrají opatrně archivované až deset let.

Vinice Ridgeback se nacházení v Severním Agter Paarl , hned u velkolepého pohoří Paarl. Farma se rozkládá na ploše 65 hektarů. Byla vynaložena veškerá snaha na ochranu bohaté přírody, zejména pak typické jihoafrické flory a fauny. Vinice jsou jedny z nejlepších na mysu, jelikož se snažíme zvýšit kvalitu hroznů. Výrobna vín stojí nad malou přehradou, která oplývá vodním ptactvem a tvoří tak poklidné prostředí.