Charlie & Charlie


Vinotéky

Vinotéky

Teakové dřevo využíváme i pro výrobu vinotékových skříní. Veškerý nábytek můžeme vyrobit i na zakázku tak, aby lahodil Vašemu vkusu a často i prostoru. Ukázku, jak taková vinotéka z teakového dřeva vypadá najdete zde, případně Vás srdečně uvítáme v naší prodejně v Horních Počernicích, kde se o materiálu i výrobě dozvíte mnohem víc.

Sklo

Sklo

Jako nezbytný doplněk pro ideální vychutnání plného vína Vám přinášíme příjemné lehké sklo. Spolupracujeme s kvalitními českými výrobci, na které jsme právem hrdí. Vždyť právě z jejich sklenic se nyní popíjí víno v mnoha vinařstvích Jižní Afriky. Bude nám ctí dokreslit příjemné chutě a aroma vína pomocí dekantrů a skleniček ve Vaší restauraci nebo přímo u Vás doma.

Nábytek

Nábytek – interier

Více než 10 let vozíme do České republiky odborníky vyhledávaný nábytek z teakového dřeva. Teak který používáme je zcela unikátní proto, že pochází z železničních pražců (vazníků), které byly nařezány z výjimečně tvrdého afrického dřeva Baikiaea plurijuga. Pražce sami o sobě mají přírodní ochranu proti vlivu počasí, což dokazují stovky let pod pálícím africkým sluncem, navíc jsou stlačené vahou mnoha vlaků a nasáklé duchem Afriky. Přijďte se podívat do galerie v Horních Počernicích a poznejte ten rozdíl.

Nábytek – exteriér

Zambezi-teak je další druh dřeva, který je pěstován jako materiál pro výrobu nábytku pro Vaše kempování a venkovní aktivity. Je to o hodně mladší a lehce zbarvené dřevo než železniční pražce (vazníky) a mnohem vhodnější pro všestranné venkovní použití. Zambezi-teak je sklízen z komerčních lesů a tím nikterak nepoškozuje panenskou přírodu Jižní Afriky.

Cesty po vinařstvích

Cesty po vinařstvích a jiná
dobrodružství v JAR

Společnost Charlie & Charlie má dvě základny. Ta první je zde v Praze, kde Vás kdykoliv rádi přivítáme a ta druhá na druhé straně polokoule. Právě tam pro Vás můžeme připravit jedinečné zážitky a je jen na Vás, v jakém duchu budete chtít Afriku procestovat. Pokud jste milovníci přírody a zvěře, pak Vás čekají úchvatné zážitky přímo v buši. Jste milovníky vína? Proč tedy neudělat výpravu po vyhlášených vinařstvích? Vše je možné, stačí si jen přát! Založili jsme pro Vás cestovní agenturu, která Vám taková přání dokáže splnit.